Życzenia dla Nauczycieli

Dnia 14 października swoje święto obchodzą nauczyciele. Także nauczyciele w naszym przedszkolu.

Bardzo serdecznie dziękuję całej kadrze pracującej w przedszkolu: nauczycielom z ponad 20-letnim stażem i najmłodszym, z kilku - już jednak - letnią praktyką pedagogiczną.

Cieszę się, że mam okazję pracować w tak wspaniałym zespole. Z OSOBAMI, z którymi podzielam przekonania dotyczące spojrzenia na świat, na otaczającą rzeczywistość, z którymi wspólnie uczymy się zawodu nauczyciela i odkrywamy inne aspekty życia, cieszymy się z radości i wspomagamy w smutkach, dzielimy energią i entuzjazmem do pracy, podejmujemy nowe wyzwania, szkolimy się i szkolimy innych; trwamy w naszej zawodowej przygodzie właśnie w tym miejscu.

Udało nam się zgromadzić w tym miejscu, w naszym przedszkolu wspaniałe rodziny, z którymi razem pokonujemy trud nauczania i wychowywania, od których także wiele się uczymy i którym pomagamy.

Dobrymi myślamy obdarzamy w tym dniu także wszystkich innych nauczycieli. Dbajmy o dobro zawodu, podnośmy jego prestiż i współpracujmy razem.

Życzmy sobie na wzajem zdrowia i radości w życiu prywatnym i zawodowym, a życzenia te kierujemy do wszystkich naszych współpracowników, nie tylko nauczycieli, których obecność jest niezastąpiona!

 

Wszystkiego najlepszego!

 

 

Elżbieta Zabiegaj

dyrektor Przedszkola

12.10.2018 r.