Wakacyjny remont

Tradycyjnie wakacyjny lipiec w naszym przedszkolu od lat poświęcamy na przeprowadzanie remontów, które z uwagi na uciążliwość  hałasu i konieczność oddania pomieszczeń do dyspozycji robotników nie sa możliwe do wykonania w ciągu roku szkolnego.

Tym razem do remontu poszła historyczna sala przedszkola - sala grupy wrzosowej, w której "wszystko się zaczęło" 1 września 1995 roku ( za rok minie 25 lat od momentu rozpoczęcia pracy przedszkola!).

Drobniejsze prace remontowe wykonywane są także w innych pomieszczeniach przedszkola, dosialiśmy także trawę w ogrodzie.

Tradycyjnie już remont odbywa się dzięki nieocenionej pomocy rodziców naszych wychowanków, którym w tym miejscu składamy serdeczne podziękowania, zarówno za nadanie kształtu wyobrażeniom i dopracowaniu wizji od strony praktycznej, niezliczonej ilości konsultacji  i rozmów z nauczycielami i fachowcami, ufundowanie farb do malowania sali, pomoc w dźwiganiu, przenoszeniu urządzeń w ogrodzie  i za inne niewymienione tu działania, także wspieranie dobrym słowem!

Na dzień 1 sierpnia sala i pozostałe pomieszczenia powinny być już gotowe na przyjęcie dzieci na wakacyjny dyżur :)

Będzie co oglądać i podziwiać!

 

 

EZ 19.07.2019