Nabór dzieci na rok 2022/23

Szanowni Rodzice,

 

nabór nowych dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/23 rozpocznie się dnia 1 marca 2022 r.  Podania o przyjęcie do przedszkola można składać od dnia 1 marca br w sekretariacie przedszkola w godzinach 7.30 - 15.30.
Formularze do wypełnienia będzie można znaleźć na stronie www.montessori.krakow.pl w zakładce Przedszkole/Karta zapisu  (karta zapisu do przedszkola na rok 2022/23).

Szczegółowe informacje dotyczace rekrutacji znajdują się w zakładce Przedszkole/ Rekrutacja.

Kandydatów do przedszkola zachęcamy do udziału w zajęciach dla maluchów,  przygotowujących do przedszkola . Informacja w zakładce: Zajęcia dla dzieci/ Zajęcia dla maluchów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabór dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego odbywa się w zależności od posiadanych miejsc w grupach. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci znajdujące się pod opieką Krakowskiego Osrodka Rehabilitacji Wieku Rozwojowego i korzystające z wczesnego wspomagania rozwoju prowadzonego w tutejszym przedszkolu.
Przyjmujemy dzieci, które osiagnęły na swoim etapie  taki stopień rozwoju, który umożliwi im satysfakcjonujący udział w życiu przedszkola i realizowanym programie - prowadzimy grupy integracyjne, nie mamy grupy specjalnej. Zapewniamy specjalistyczne indywidualne zajęcia zgodnie z zaleceniami poradni psychologiczno - pedagogicznej.