GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu są cztery grupy mieszane wiekowo: Wrzosowa i Makowa - na parterze oraz Miętowa i Jaśminowa - na I piętrze.

Grupa Makowa
Rocznik: 2019/2020

Krótki opis:

Nowy rok przedszkolny 2019/2020

W czerwcu pożegnaliśmy 4 siedmiolatków, którzy rozpoczęli już naukę w szkole, a na ich miejscu przywitaliśmy Tolę, Mikołaja, Stasia i Hugo. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy odkrywać świat, nabywać nowych umiejętności, poznawać nowe rzeczy i będziemy stawać się coraz bardziej samodzielni. Mamy nadzieję na kolejny radosny i ciekawy rok, wspólną pracę i zabawę, nowe przyjaźnie i miłą atmosferę!

> więcej o grupie

Grupa Wrzosowa
Rocznik: 2019/20

Krótki opis:

Witamy serdecznie w nowym roku przedszkolnym 2019/20!

Naszą grupę tworzy 18 przedszkolaków, w tym 11 dziewczynek i 7 chłopców. W tym roku dołączył do nas jeden chłopiec: Alex oraz 3 dziewczynki: Róża, Martynka i Zosia.

W tym roku naszym rocznym tematem przewodnim będzie "Podróż dookoła świata".

> więcej o grupie

Grupa Jaśminowa
Rocznik: 2019/ 2020

Krótki opis:

Witamy ! Jesteśmy Grupą Jaśminową.

W tym roku szkolnym nasz skład liczy 17 osób :)

Cieszymy się na wspólny czas pełen nowych doświadczeń, przyjaźni, radości, przygód i możliwości.

MAJA, ADAM, MAGDA, HUBERT, TOMEK, EMILKA, HELENA, BASIA, GUSTAW, ALICJA, ADAŚ, FILIPEK W., POLA, BASIA CZ., MACIUŚ, LILIA, FIFI, Pani Ania, Beatka i Anetka oraz nasz ukochany żółw to MY- GRUPA JAŚMINOWA :)

Nauczyciele: p.Anna M. ,p.Beata S.

> więcej o grupie

Grupa Miętowa
Rocznik: 2019/2020

Krótki opis:

      Witamy w nowym roku przedszkolnym! Zaczynamy wspólny czas zabawy i pracy. Nasza grupa zmienia skład - dołącza do nas Lilianna, Marysia, Egon, Edek oraz Henio co sprawia, że  mamy szesnaścioro dzieci; 8 dziewczynek i 8 chłopców.

    W tym roku będziemy zwiedzać Polskę dosłownie i w przenośni. Będziemy poznawać wiele ciekawy miejsc. Uczyć się dawnych tradycji i odkrywać piękno tego co jest blisko nas.

      Nad bezpieczeństwem, rozwojem edukacyjnym będą czuwać nauczyciele: Pani Jola i Pani Asia, a pomagać będzie nasza Pani Marysia. 

> więcej o grupie