GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu są cztery grupy mieszane wiekowo: Wrzosowa i Makowa - na parterze oraz Miętowa i Jaśminowa - na I piętrze.

Grupa Makowa
Rocznik: 2018/2019

Krótki opis:

Nowy rok przedszkolny 2018/2019

W czerwcu pożegnaliśmy 4 siedmiolatków, którzy rozpoczęli już naukę w szkole, a na ich miejscu przywitaliśmy Gaję, Emilkę i Julka. W listopadzie dołączy do nas także mały Kajtuś, na którego wszyscy czekamy. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy odkrywać świat, nabywać nowych umiejętności, poznawać nowe rzeczy i będziemy stawać się coraz bardziej samodzielni. Mamy nadzieję na kolejny radosny i ciekawy rok, wspólną pracę i zabawę, nowe przyjaźnie i miłą atmosferę!

> więcej o grupie

Grupa Wrzosowa
Rocznik: 2018/19

Krótki opis:

Witamy serdecznie w nowym roku przedszkolnym 2018/19!

Naszą grupę tworzy 19 przedszkolaków, w tym 9 dziewczynek i 10 chłopców. W tym roku dołączyło do nas trzech chłopców: Wojtek, Jaś, Leon oraz 4 dziewczynki: Lilka, Łucja, Lea i Milenka.

W tym roku naszym rocznym tematem przewodnim będą zawody.

> więcej o grupie

Grupa Jaśminowa
Rocznik: 2018/ 2019

Krótki opis:

Witamy ! Jesteśmy Grupą Jaśminową.

W tym roku szkolnym nasz skład liczy 18 osób :)

Cieszymy się na wspólny czas pełen nowych doświadczeń, przyjaźni, radości, przygód i możliwości.

Zuzia, Maja, Adam, Tymek, Tomek, Stefan, Emma, Hubert, Emilka,  Basia, Filipek Ż., Tomaszek, Helenka, Filipek W.,, Gustaw, Alicja i Adaś oraz Fifi + Pani Ania, Beatka i Anetka to MY- GRUPA JAŚMINOWA :)

Nauczyciele: p.Anna M. ,p.Beata S.

> więcej o grupie

Grupa Miętowa
Rocznik: 2018/2019

Krótki opis:

      Witamy w nowym roku przedszkolnym! Cieszymy się, że nadszedł czas rozpoczęcia fascynującej przygody. Nasza grupa zmienia skład - dołącza do nas Nina, Rita, Emilka, Franek oraz Ludwik, co sprawia, że  mamy szesnaścioro dzieci; 8 dziewczynek i 8 chłopców.

W tym roku poznamy historię pewnej Wielorybki oraz jej przyjaciół, którzy odkryją przed nami świat pełen kolorów oraz  pomogą zrozumieć emocje. 

Nad bezpieczeństwem, rozwojem edukacyjnym będą czuwać nauczyciele: Pani Jola i Pani Magda, a pomagać będzie Pani Marysia. 

> więcej o grupie